Necmeddin KILIÇ - Çorum Valisi

Necmeddin KILIÇ - Çorum Valisi

Çorum Valisi

Ankara Valiliği(Kaymakam Adayı) 15.05.1984 11.07.1987
Malatya-Arapgir Kaymakamlığı(Kaymakam) 11.08.1987 31.08.1989
Diyarbakır-Çüngüş Kaymakamlığı(Kaymakam) 20.09.1989 15.08.1991
Hatay-Hassa Kaymakamlığı(Kaymakam) 16.08.1991 24.09.1996
Şanlıurfa-Birecik Kaymakamlığı(Kaymakam) 27.09.1996 07.09.1999
Karaman Valiliği(Vali Yardımcısı) 15.09.1999 10.03.2000
Düzce Valiliği(Vali Yardımcısı) 20.03.2000 17.10.2005
Hukuk Müşavirliği(Hukuk Müşaviri) 24.10.2005 17.08.2009
İller İdaresi Genel Müdürlüğü(Genel Müdür Yardımcısı) 18.08.2009 24.05.2011
Bakanlık Müsteşarlığı(Müsteşar Yardımcısı) 24.05.2011 13.08.2013
Niğde Valiliği(Vali) 15.08.2013 09.06.2016
Çorum Valiliği(Vali) 13.06.2016

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol